Atp Çevre Ve Enerji Sistemleri; Enerji, çevre ve yatırım alanlarında müşterilerine hizmet sunan bağımsız bir danışmalık ve teknoloji geliştirme şirketidir.  Varlık Yönetimi, Enerji verimliliği Projeleri, Tesis ve Proses Değerlendirme, risk yönetimi, Yenilikçi Teknolojiler, Karbon Envanteri ve Enerji Risk Yönetimi gibi bir çok alanda finansal ve teknik fizibilite çalışmaları yapmaktadır. ATP Çevre ve Enerji Sistemleri Türkiye enerji piyasasında faaliyet gösteren ve göstermek isteyen yerli ve yabancı yatırımcılar için stratejik mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

bilgi@atpenerji.com
444 85 53

Misyonumuz .

Ekip Arkadaşlarımız ve İş Ortaklarımız ile deneyimli bilgi ve tecrübelerimizle Müşterilerimize Enerji ve Çevre Sektöründe rekabetçi ve yenilikçi teknolojileri ve sistemleri kullandırarak katma değer sağlamak ve sürdürülebilir bir çalışma ortağı olarak hizmet vermektir. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikçi yaklaşımlarla sektörün öncüsü pozisyonunda yer almak ve uluslararası platformlarda söz sahibi olmaktır. Ülkemizin kalkınması, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın memnuniyeti, dahil olduğumuz projelerin kalite çıtasının yükseltilmesi için kurumsal ve etik değerlerimiz ışığında doğru hizmet modellerinin üretilmesine gayret göstermektir.

Vizyonumuz .

Ülke çatısı altında ürettiğimiz hizmet içeriğinin katma değerini yükseltiyor, ekip arkadaşlarımızın niteliklerinin ve yetkinliklerinin artmasına katkı sağlamak, sorumluluk aldığımız işlerde alışkanlıkların dışına çıkarak tüm katılımcılarla ortak doğrularda buluşmak. İnovasyon, bilgi ve teknolojinin kesiştiği noktada Ulusal ve Uluslar Arası Enerji Sektörünün ihtiyaçları için dünya standartlarında bir Çözüm Ortağı Şirket olmaktır.

İŞ Ortaklarımız .