Atp Çevre Ve Enerji Sistemleri; Enerji, çevre ve yatırım alanlarında müşterilerine hizmet sunan bağımsız bir danışmalık ve teknoloji geliştirme şirketidir.  Varlık Yönetimi, Enerji verimliliği Projeleri, Tesis ve Proses Değerlendirme, risk yönetimi, Yenilikçi Teknolojiler, Karbon Envanteri ve Enerji Risk Yönetimi gibi bir çok alanda finansal ve teknik fizibilite çalışmaları yapmaktadır. ATP Çevre ve Enerji Sistemleri Türkiye enerji piyasasında faaliyet gösteren ve göstermek isteyen yerli ve yabancı yatırımcılar için stratejik mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

bilgi@atpenerji.com
444 85 53

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız.

Kaliteyi vazgeçilmez bir yaşam ve yönetim biçimi olarak kabul ediyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, alanlarında uzman ve deneyimli kadromuzla, uluslararası mecralardaki tüm teknik ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, pek çok prestijli projede şu ana dek yakalamış olduğumuz kaliteli hizmet çıtasını korumak ve yükseltmek için çalışıyoruz.

İş oraklarımıza sağlamakta olduğumuz rasyonel çözümlerle, yalnızca dahil olduğumuz projelere değil, ülkemizin ve dünyanın geleceğine de artı değer katıyoruz.

Doğal olan ne varsa koruma altında!

Gelecek nesillere miras bırakacağımız yaşam alanlarının bize emanet olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle yeşile ve maviye hayati derecede önem veriyoruz. Doğal kaynaklarımızın bilinçsizce tüketilmesine ve zarar görmesine asla müsaade etmiyoruz.

Enerji tüketimi ve çevre kirliliğinin minimize edilmesi adına projelerin çevresel etki ve enerji tüketimi açısından sürdürülebilirliğine katkı sağlıyoruz. Yalnızca elde edilecek kazanımları değil, tabiatın yarınlarını da düşünüyoruz.

Önce can güvenliği!

Biliyoruz ki bitmeyen iş yoktur, ancak geri getirilemeyen hayaller vardır. Rol aldığımız projelerde güvenli ve sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasına, yasal zorunlulukların ötesinde tedbirlerin alınmasına ve karşılaşılabilecek risklerin herhangi bir sorun yaşanmaksızın önceden ortadan kaldırılmasına hayati derece önem veriyoruz.

 

İŞ Ortaklarımız .