Atp Çevre Ve Enerji Sistemleri; Enerji, çevre ve yatırım alanlarında müşterilerine hizmet sunan bağımsız bir danışmalık ve teknoloji geliştirme şirketidir.  Varlık Yönetimi, Enerji verimliliği Projeleri, Tesis ve Proses Değerlendirme, risk yönetimi, Yenilikçi Teknolojiler, Karbon Envanteri ve Enerji Risk Yönetimi gibi bir çok alanda finansal ve teknik fizibilite çalışmaları yapmaktadır. ATP Çevre ve Enerji Sistemleri Türkiye enerji piyasasında faaliyet gösteren ve göstermek isteyen yerli ve yabancı yatırımcılar için stratejik mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

bilgi@atpenerji.com
444 85 53

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı.

Yarınların temelinin, bugün doğru atılmasını sağlamak için 2001 yılında kontrol ve müşavirlik hizmetleri vermek adına yola çıktık. Çıktığımız bu yolda hizmet kapsamımızı genişleterek müşterilerimize daha fazla katkı sağlamak gayesiyle sırasıyla proje yönetimi, bilgi ve iletişim sistemleri, tesis yönetimi,  enerji ve çevre sistemleri sektörlerine adım attık.

Proje yönetim ekibimiz olarak yaklaşık 8.000.000 m2 alana sahip; huzur dolu yaşam alanlarından, ekonomiye değer katacak sanayi yapılarına, şık ve konforlu otellerden, tam donanımlı hastanelere yüzlerce farklı projenin hayata geçirilmesinde rol aldık.

Tesis yönetimi şirketimiz ile hali hazırda 7000’i aşkın konut sahibine vermekte olduğumuz site yönetimi hizmetlerimiz ile, yönetmekte olduğumuz projelere değer katmak, değerli olan projeleri daha değerli hale getirmek ve bunu herkese kabul ettirmek için sonsuz çaba, istikrarlı çalışma ve tükenmeyen gücümüzle yolumuza devam etmekteyiz.

İnanıyoruz ki profesyonel hayatta teknolojik gelişmelere uyum sağlamak ve teknolojiyi takip etmek bir zorunluluktur. İşte bu sebeple, grubumuz olarak Bilgi ve iletişim sektörüne de bir adım attık ve çağın gerekliliklerine yönelik çalışmalar yapmaya başladık. Bu anlamda bilgi teknolojileri operasyonlarınızı tek noktadan çözmek, sizden biri olmak, “biz” dediğinizde aklınıza gelen ekip olabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Çocuklarımıza miras olarak yaşanabilir bir tabiat bırakmayı arzu ediyoruz. Çevre kirliliğinin minimum seviyeye indirilmesi ve yerli, yenilenebilir, temiz enerji kaynaklarına yatırım yapılarak ülkemizin enerjide dışa bağımlılığının azaltılması gerektiği kanaatindeyiz. İşte bu bilinç ile yenilenebilir enerji kaynaklarına, çevre, geridönüşüm sistemleri ve mevcut fosil yakıtlı sistemlerin ıslahı ile enerji verimli hale getirilmesine yönelik yatırımlar yapmayı, ülkemize değer katmayı hedeflemekteyiz.

Hizmet vermekte olduğumuz tüm bu sektörlerde nicelikten çok niteliğe önem verdik. Bu yüzdendir ki takımlarımızı hep nitelikli arkadaşlardan oluşturduk. Sektörlerimize yeni bir heyecan katmak, verilen hizmetleri farklılaştırmak adına teknoloji ve inovasyona her zaman açık olduk.

Ülke Grup olarak 2001 den bu yana yapmakta olduğumuz gibi, bundan sonra da büyük düşüneceğiz ve ülkemize olan inancımızla, katma değer yaratmaya, yatırım yapmaya, istihdam sağlamaya ve gücümüzü aldığımız ülkemizin kalkınması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla.
Hüseyin DÜZGÜN
Yönetim Kurulu Başkanı
ÜLKE ŞİRKETLER GRUBU

 

 

İŞ Ortaklarımız .